Dzisiaj będzie trochę inny klimat. Polski dom z polskim piaskowcem w tle, ale równie dobrze mogłoby to być gdzieś na południu Europy.

Bo ten dom proszę Państwa jest domem rodziny podróżującej od pokoleń. W tej wyjątkowej przestrzeni zebrały się doświadczenia i dziadków i pradziadków i dzieci i wnuków. Podróżowanie jest wspaniałe, każde podróżowanie, także takie wgłąb siebie. No to z taki życzeniem pięknej podróży mała zapowiedź już opublikowanego większego materiału.

P.S. Tutaj i naszej stronie pokazujemy całą sesję w autorskiej wersji nieco bardziej mrocznej i klimatycznej. Zmienioną wersję redakcyjną można oglądać w druku. Jest zatem w czym wybierać.

ETNO_FOT.JOLA_SKORA_03ETNO_FOT.JOLA_SKORA_04ETNO_FOT.JOLA_SKORA_18

ETNO_FOT.JOLA_SKORA_29

KLIENT : Weranda
ZDJĘCIA I POSTPRODUKCJA: Jola Skóra
STYLIZACJA, SCENOGRAFIA: Anna Olga Chmielewska
PROJEKT WNĘTRZA: Magdalena Jeleńska

Więcej zdjęć w PORTFOLIO


ETNO_FOT.JOLA_SKORA_14Today we decided to show something different. Polish house with Polish sandstone but this place could be anywhere in southern Europe.

This house belongs to the family which travel a lot. We can simply feel their amazing journey in this space.

Traveling is wonderful, every journey matters, even this to the inner self. So we wish you an amazing journey this days. And here’s a sneak peek of our just published session.

P.S. On our website and in portfolio we show you whole series in our version. A little bit gloomy. In printed edition you’ll find editor version.

ETNO_FOT.JOLA_SKORA_16

ETNO_FOT.JOLA_SKORA_01

ETNO_FOT.JOLA_SKORA_15

ETNO_FOT.JOLA_SKORA_25 ETNO_FOT.JOLA_SKORA_23

CLIENT : Weranda Country
PHOTOGRAPHY; POSTPRODUCTION: Jola Skóra
STYLING; SET DESIGN: Anna Olga Chmielewska
INTERIOR DESIGNER: Magdalena Jeleńska

More in our PORTFOLIO

Podziel się / Share thisShare on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0