Processed with VSCOcam with a4 preset

Pierwsza wspólna sesja i od razu publikacja okładkowa sesji w ELLE Decoration Polska! I jak tu nie wierzyć, że nic nie zdarza się przypadkiem!

KOPERNIKAKOPERNIKAKOPERNIKAKOPERNIKAKOPERNIKA

Dziękujemy Kasi, za ogromne zaufanie, zgodę na pokazanie tak osobistego miejsca, jakim jest dom, no i za najlepszą szarlotką jaką jadłyśmy, mieszkańcom domu za wyrozumiałość, redakcji Elle Decoration za zaufanie i ogromne wyróżnienie, naszym ulubionym showroomom: NAP, Scandinavian Living i Malabelle za pomoc przy realizacji kolejnej sesji, Sabinie Pełce za pomoc organizacyjną na planie, a Cukry za wsparcie techniczne. 

KOPERNIKAKOPERNIKAKOPERNIKA

KLIENT: Elle Decoration

ZDJĘCIA I POSTPRODUKCJA: Jola Skóra

STYLIZACJA: Anna Olga Chmielewska

Więcej zdjęć w PORTFOLIO


KOPERNIKA

Nothing happens accidentally. It’s the first project we made and we have a cover photo series!

KOPERNIKA

We want to thank Kasia, for enormous trust and the possibility to show the most personal space which is her own home and for the best apple pie ever, inhabitants for their leniency, Elle Decoration for their trust and honourable mention, our favourite design showrooms: NAP, Scandinavian Living and Malabelle for their help with organizing this photoshoot, Sabina Pełka for helping us during session and Cukry for their technical support. 

KOPERNIKAKOPERNIKA

CLIENT: Weranda

PHOTOGRAPHY & POSTPRODUCTION: Jola Skóra

INTERIOR DESIGN & STYLING: Anna Olga Chmielewska

More in our PORTFOLIO

Podziel się / Share thisShare on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest6