— COMPREHENSIVE INTERIOR DESIGN PROJECT OF BOUTIQUE HAIR SALON —
COLOR POWER
INTERIOR DESIGN / AUTHOR’S SUPERVISION / PHOTOGRAPHY / STYLING
SALON FRYZJERSKI NA ULICY ŻURAWIEJ W WARSZAWIE

Późny grudniowy wieczór, cztery pozytywnie zakręcone osoby z maluchem drzemiącym w samochodzie – tak rozpoczęła się historia tego wnętrza. Spotkaliśmy się, aby zrealizować marzenie o pierwszym, własnym salonie fryzjerskim. Entuzjazm naszych gości mimo późnej pory udzielił się wszystkim osobom w pracowni.

Projekt powstał w dwa tygodnie. 2ego stycznia ekipa wykonawców rozpoczęła budowę, a już na początku lutego salon ruszył pełną parą. Na pełnych obrotach działa do dziś. We wnętrzu czuje się pozytywną energię i radość. Osoby, które tu pracują robią to z pasją.

Miętowy duży stół, przy którym nakładana jest farba był marzeniem właścicieli. Zaprojektowałyśmy go specjalnie do tego wnętrza. W tle żółty labor, czyli miejsce do przechowywania i przygotowywania materiałów do koloryzacji.

Bardzo ważną rolę projekcie tego wnętrza odgrywa oświetlenie. Część lamp pełni funkcję dekoracyjną, pozostałe to światła techniczne mające zapewnić odpowiednią barwę przy koloryzacji włosów.

Zależało nam, aby wnętrze w starej kamienicy było nowoczesne. Naszym zadaniem było połączenie elementów wystroju w taki sposób, aby domowa atmosfera współgrała z elementami niezbędnymi w profesjonalnym salonie zapewniając komfort pracy stylistom i estetyczny relaks klientom salonu. Czy to się udało? Zobaczcie sami.

AREA:

80 sq.m.

SCOPE OF WORK:

interior design, project implementation supervision, interior photography, styling

INVESTOR:

Różycka & Juszczak Hair

PROJECT DATE:

2016

IMPLEMENTATION:

2016

PROJECT:

Interior concept, interior design: Anna Olga Chmielewska
Interior design, supervision: Zuzanna Muraszkiewicz
Technical drawings: Sabina Pełka

INTERIOR PHOTOGRAPHY:

Photography: Jola Skóra
Styling: Anna Olga Chmielewska

BEFORE

AFTER

Interior design of the hair salon captured on

PHOTOGRAPHS

PHOTOGRAPHY: Jola Skóra / STYLING: Anna Olga Chmielewska