— FOTOGRAFIA —

Przekładamy rzeczywistość marek na język wizualny

w portfolio zobaczysz nasze najnowsze projekty

FOTOGRAFIA

NASZE FOTOGRAFIE OPOWIEDZĄ HISTORIĘ TWOJEJ MARKI

Naszą pasją jest opisywanie rzeczywistości za pomocą obrazów.
Specjalizujemy się w fotografii przestrzeni oraz w aranżacyjnych sesjach przedmiotów.

Uważamy, że dobra realizacja połączenie POMYSŁU (spójna koncepcja), TECHNIKI (perfekcyjne wykonanie) oraz wsparcia ZESPOŁU.

Każdy projekt jest inny – wymaga odmiennego podejścia, narzędzi, zespołu osób.

Realizujemy:

+ sesje aranżacyjne przedstawiające przedmioty lub wnętrza;
+ sesje tematyczne;
+ reklamowe sesje wizerunkowe dla firm oraz marek.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

+ producentów i projektantów mebli oraz wyposażenia wnętrz;
+ redakcje i wydawnictwa z branży home & living;
+ agencje reklamowe;
+ architektów i projektantów wnętrz;
+ deweloperów;
+ właścicieli lokali użytkowych;
+ osoby prywatne, którym zależy na korzystnej prezentacji nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż.

PRZY REALIZACJI
PROJEKTÓW FOTOGRAFICZNYCH?
 • #1

  ANALIZA POTRZEB KLIENTA

  spotkanie, rozmowa

 • #2

  POSZUKIWANIA

  inspiracje, referencje

 • #3

  IDEA

  szkice, teksty, moodboardy

 • #4

  PRODUKCJA SESJI

  zebranie zespołu, przygotowanie zaplecza technicznego, dopilnowanie formalności

 • #5

  REALIZACJA SESJI FOTOGRAFICZNEJ

 • #6

  POSTPRODUKCJA

Chcę zrealizować sesję wizerunkową swojej marki, ale nie wiem, jak się do tego zabrać. Czy mogę zgłosić się do was z takim projektem? Jak przebiega współpraca?

Oczywiście! Właśnie tego typu realizacje lubimy najbardziej. Zazwyczaj zaczynamy od wymiany maili albo od spotkania i rozmowy, podczas której słuchamy i zadajemy dużo pytań. Później przygotowujemy ofertę oraz wycenę koncepcji sesji. Po akceptacji kosztorysu następuje podpisanie umowy. Kolejnym etapem jest prezentacja dwóch, trzech koncepcji sesji. Z nich wybierana jest jedna, najbliższa oczekiwaniom klienta. Właśnie tę koncepcję później dopracowujemy. Następny etap to przygotowanie pełnej wyceny projektu oraz określenie harmonogramu pracy. Po akceptacji przystępujemy do kompleksowej realizacji – zbieramy zespół, przygotowujemy zaplecze techniczne, rozpisujemy shooting plan i wykonujemy sesję zdjęciową. Później następuje postprodukcja, a na końcu, po akceptacji, wysyłamy skończony materiał do klienta.

Mam przygotowany brief i layout sesji fotograficznej i szukam kogoś, kto ją dla mnie zrealizuje. Czy zajmujecie się takimi realizacjami?

Tak, produkcją sesji fotograficznych także się zajmujemy. Pomożemy ci zebrać odpowiedni zespół, dopilnujemy niezbędnych formalności i zrealizujemy sesję fotograficzną zgodnie z twoimi założeniami.

Czy pracujecie tylko na terytorium Polski, czy także za granicą?

Jesteśmy otwarci na realizację projektów w dowolnym miejscu na świecie 🙂

Czy macie doświadczenie w realizacji sesji, do których konieczne jest wybudowanie scenografii?

Tak! I musimy przyznać, że bardzo lubimy takie projekty.

Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Interesuje mnie zamówienie sesji aranżacyjnej jednej z moich realizacji na stronę internetową z moim portfolio. Jak wygląda współpraca z wami?

Na samym początku określamy zakres realizacji. W naszym wydaniu aranżacyjna sesja fotograficzna tego typu oprócz zdjęć zawiera także stylizację. Na pierwszym etapie określamy klimat i styl zdjęć, charakter oświetlenia, rodzaj postprodukcji. Później przygotowujemy zestawienie przedstawiające naszą propozycję stylizacji. Następnie stylistka wraz z asystentką zajmują się wyszukaniem odpowiednich akcesoriów i dodatków oraz dostarczeniem ich na miejsce, gdzie będą się odbywały zdjęcia. Podczas sesji zdjęciowej na planie oprócz fotografa, stylistki oraz jej asystentki zawsze obecny jest projektant wnętrza, który akceptuje zdjęcia. Poszczególne kadry realizujemy zgodnie z przygotowanym wcześniej shooting planem.

Mam złe doświadczenia związane z zatrudnianiem „profesjonalnego” fotografa. Czy można zamówić u was sesję testową w celu sprawdzenia waszych umiejętności?

Tak, ale tylko w przypadku gdy w planach jest stała współpraca z naszą agencją projektową. Podpisujemy wówczas stosowną umowę. Musimy jednak przyznać, że mamy za sobą tylko takie testy, które przeszliśmy pozytywnie.

Mam sesję zdjęciową zrealizowaną przez innego fotografa, ale zdjęcia nie wyglądają jak te z waszego portfolio. Czy możecie wykonać retusz sesji, którą posiadam, żeby osiągnąć taki efekt, o jaki mi chodzi?

Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami, bo jedynie wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wynikającą z posiadanego doświadczenia. Czasem bywa tak, że mimo umiejętności retuszera materiał przeznaczony do postprodukcji, zrealizowany przez innego fotografa, nie pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów, więc nie podejmujemy się tego typu realizacji.

zrealizować z nami wspólny projekt?
*
Wypełnij formularz obok i opowiedz nam więcej o swoim pomyśle.