Uważamy, że codzienność jest ważna!

JAM KOLEKTYW jest agencją projektową i kreatywną.
Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach z zakresu home & living.

Zajmujemy się:

  • TWORZENIEM KONCEPCJI KREATYWNYCH
  • ARCHITEKTURĄ I PROJEKTOWANIEM WNĘTRZ
  • FOTOGRAFIĄ
  • STYLIZACJĄ I SCENOGRAFIĄ
  • WZORNICTWEM

JAM KOLEKTYW w 2014 roku założyła Jola Skóra. W 2016 roku do zespołu dołączyła Anna Olga Chmielewska, która stała się współwłaścicielką agencji.

UWAŻAMY, że codzienność jest ważna, dlatego w agencji JAM KOLEKTYW dbamy o to, żeby proponowane przez nas rozwiązania budowały lepsze „tu i teraz”.
STAWIAMY NA ponadczasowość i wysoką jakość proponowanych rozwiązań. Nie uważamy, że „uniwersalny” to określenie negatywne, wolimy jednak przygotowywać koncepcje dopasowane do indywidualnych potrzeb.
PROPONUJEMY rozwiązania estetyczne, funkcjonalne, odpowiadające potrzebom naszych klientów.
GWARANTUJEMY wsparcie, zaangażowanie i skuteczność w realizowaniu powierzonych nam projektów.

Do miłego projektu!

Jola & Anna / JAM KOLEKTYW


WIEMY, ŻE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Nasze relacje – zarówno w zespole, jak i we współpracy z klientami – opieramy na wzajemnym zaufaniu. Nie jesteśmy dużą agencją, dzięki czemu możemy podejść indywidualnie do każdego projektu.

MAMY
+ doświadczenie, więc nie boimy się wymagających realizacji;
+ pokorę, która napędza do ciągłego pogłębiania wiedzy;
+ ciekawość, dzięki której z zapałem uczymy się nowych rzeczy.

JESTEŚMY
+ profesjonalni – nasze doświadczenie jest poparte wiedzą i wykształceniem;
+ solidni, więc można na nas polegać;
+ emocjonalni – mocno angażujemy się w realizowane przez nas projekty.

LUBIMY
+ zadawać pytania i dlatego stale poszukujemy nowych rozwiązań;
+ wymagające realizacje, w których możemy łączyć różne obszary działania;
+ eklektyzm – w naszych projektach przenikają się rozmaite stylistyki.


KLIENCI, KTÓRZY NAM ZAUFALI

 

AGENCJE REKLAMOWE, AGENCJE PR
Com&Media
Grey Group
Leo Burnett
Saatchi&Saatchi

MARKI
Arçelik
Beko
Carrefour
Castorama
Cosentino
Geberit
Grundig
Electrolux
FLOKK
Little Form Studio
MyAlpaca
Pepco
Visionapartments

MAGAZYNY
20 Private Wohntraume
Cose Di Casa
Cztery Kąty
Czas na Wnętrze
Dobre Wnętrze
Dobrze Mieszkaj
Elle Decoration
Ideal Home
KUKBUK
Maisons à Vivre
Maisons de Campagne
M jak Mieszkanie
WEDDING
Weranda
Weranda Country
Weranda Weekend


WSPÓLNICZKI

JOLA SKÓRA

DYREKTOR KREATYWNA, FOTOGRAFKA

Pomysłodawczyni JAM KOLEKTYW.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (Wydział Komunikacji Multimedialnej) oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (Wydział Operatorski i Realizacji Telewizyjnej). Od dziewięciu lat związana zawodowo z branżą kreatywną.

Tłumaczy myśli na obrazy. Pomaga w komunikacji wzrokowej. Przekłada rzeczywistość danej marki na język wizualny.

Specjalizuje się w fotografowaniu wnętrz, w aranżacyjnych sesjach przedmiotów, a także w tworzeniu koncepcji kreatywnych. W swoim dorobku ma liczne publikacje w czasopismach o tematyce wnętrzarskiej i lifestylowej.

Przy projektowaniu wnętrz uczestniczy w opracowywaniu koncepcji wnętrza, odpowiada za dobór wyposażenia i elementów dekoracyjnych. Uwielbia klimat mieszkań w starych kamienicach, ale też na bieżąco śledzi nowe rozwiązania i technologie. Styl wnętrz, które lubi najbardziej, najchętniej określa jako dyskretny luksus. Marzy o własnym siedlisku poza miastem.

ANNA OLGA CHMIELEWSKA

ARCHITEKTKA WNĘTRZ, STYLISTKA, SCENOGRAFKA

Absolwentka architektury wnętrz na Akademiach Sztuk Pięknych w Warszawie i w Poznaniu. Przez sześć lat współprowadziła pracownię podstaw projektowania i projektowania graficznego na macierzystej uczelni w Warszawie.

Projektowaniem wnętrz zajmuje się od 1991 roku. Jej ulubione tematy to eklektyczne mieszkania w starych kamienicach, przytulne siedliska poza miastem i butikowe przestrzenie użytkowe.

Specjalizuje się w stylizowaniu i aranżowaniu wnętrz na potrzeby sesji zdjęciowych, w projektowaniu scenografii do sesji i filmów reklamowych. Jej przygoda ze stylizacją zaczęła się ponad dziesięć lat temu od filmowych poradników wydawnictwa Murator o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz. 

Autorka tekstów o architekturze i projektowaniu zamieszczanych w prasie branżowej. Jako redaktorka i stylistka współpracuje z najlepszymi polskimi magazynami z tej dziedziny.

Uwielbia żeglować, a wakacje spędza z rodziną, wymieniając się na domy w różnych częściach Europy. To między innymi z podpatrywania przestrzeni, w jakich żyją ich mieszkańcy, jak dekorują wnętrza i ogrody, czerpie swoje inspiracje.


ZESPÓŁ PROJEKTOWY

AGNIESZKA WARNOWSKA

ARCHITEKTKA WNĘTRZ

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (Wydział Architektury Wnętrz). Od 2008 roku projektuje prywatne mieszkania, apartamenty i domy, a także przestrzeń publiczną, np. biura.

Jej zdaniem dobrze zaprojektowana przestrzeń stanowi spójną, nierozerwalną całość, która łączy w sobie kontekst miejsca, architekturę, światło, materiały oraz użytkowników. Agnieszka zwraca szczególną uwagę na kompozycję przestrzeni, na elementy kontrastowe i równoważące.

Podczas realizacji kładzie nacisk na dopracowanie wszystkich etapów projektowych, począwszy od założeń i koncepcji, aż po szczegółowe rysunki techniczne, przygotowywane z dbałością o każdy detal.

Do JAM KOLEKTYW dołączyła w 2016 roku.

MAŁGORZATA MORITZ

ASYSTENTKA ARCHITEKTA WNĘTRZ, ASYSTENTKA STYLISTKI

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych di Brera w Mediolanie i architektury wnętrz w warszawskiej ASP.

Doświadczenie zdobywała podczas stażu w biurze projektowym Olivier Rosiak Architect w Paryżu. W swoim dorobku ma kilka autorskich projektów mieszkań prywatnych. Jako scenograf i asystent scenografa współpracowała przy realizacji filmów reklamowych dla marek takich jak: Alior Bank, Jogobella, Saturn czy Trivago. Zrealizowała projekt kuchni modułowej do filmów instruktażowych dla marki BEKO.

W projektach wnętrz stawia na naturalne materiały, odważne połączenia kolorystyczne i funkcjonalne rozwiązania.

Do JAM KOLEKTYW dołączyła w 2017 roku.

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI:

Agnieszka Suchora 2014—2016
Agnieszka Turosieńska 2014—2016


PARTNERZY

MICHAŁ KOZIEJ

ARCHITEKT

Architekt, projektant i założyciel pracowni KOZIEJ ARCHITEKCI. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2006 roku.

Absolwent architektury i urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. Jego projekt dyplomowy został nominowany do konkursu o Doroczną Nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego.

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie architektury. Od 2013 roku członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Certyfikowany projektant domów pasywnych Passivhaus Institut Darmstadt. Od 2015 roku członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego.

W projektowaniu interesuje go przede wszystkim użytkownik. Cechą wspólną jego realizacji jest harmonijne połączenie funkcjonalności przestrzeni, aktualnych trendów oraz stosowanie rozwiązań tworzonych z troską o środowisko naturalne. W swoich projektach łączy nowoczesne technologie z naturalnymi materiałami oraz korzysta z potencjału budownictwa pasywnego.

Z JAM KOLEKTYW współpracuje od 2017 roku.

 

jak odpowiedzieliśmy na indywidualne potrzeby naszych klientów

Obejrzyj nasze portfolio

 

jak odpowiedzieliśmy na indywidualne potrzeby naszych klientów

Obejrzyj nasze portfolio