— KONCEPCJE KREATYWNE —

Przetłumaczymy Twoje myśli na obrazy

OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE

KONCEPCJE KREATYWNE

POMAGAMY W KOMUNIKACJI WIZUALNEJ

Tłumaczymy myśli na obrazy.
Przekładamy rzeczywistość marek na język wizualny.

Wymyślamy koncepcje:

+ sesji aranżacyjnych przedstawiających przedmioty lub wnętrza;
+ sesji tematycznych;
+ reklamowych sesji wizerunkowych dla firm oraz marek;
+ stylizacji i scenografii do sesji zdjęciowych oraz filmów reklamowych;
+ layoutów katalogów.

Jesteśmy na bieżąco z trendami,

wiemy jednak, że chcąc sprostać wymaganiom klientów, nie możemy ograniczać się do powielania istniejących tendencji i kopiowania pomysłów.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy:

+ producentów i projektantów mebli oraz wyposażenia wnętrz;
+ agencje reklamowe;
+ redakcje i wydawnictwa z branży home & living;
+ deweloperów;
+ właścicieli lokali użytkowych.

PRZY TWORZENIU
KONCEPCJI KREATYWNYCH?
 • #1

  ANALIZA POTRZEB KLIENTA

  spotkanie, rozmowa

 • #2

   POSZUKIWANIA

  inspiracje, referencje

 • #3

  IDEA

  szkice, rysunki, teksty

 • #4

  PREZENTACJA PROJEKTU

  moodboardy

Czym JEST koncepcja kreatywna?

Koncepcja kreatywna przygotowywana przez JAM KOLEKTYW to opracowanie ilustrujące pomysł na wizualne przedstawienie kampanii marketingowej. Jest wizualną odpowiedzią na cele zawarte w briefie, tłumaczeniem myśli na obrazy. Koncepcja może dotyczyć zarówno wizerunku marki, jak i kolekcji lub konkretnego produktu. Przygotowujemy koncepcje kreatywne sesji zdjęciowych, identyfikacji wizualnej oraz katalogów. Na swoim koncie mamy także projekt, w którym tworzyliśmy koncepcje wizualizacji przeznaczonych do opublikowania w katalogu.

Czym NIE JEST koncepcja kreatywna?

Projekt koncepcji kreatywnej nie zawiera realizacji sesji zdjęciowej, pełnego projektu identyfikacji wizualnej ani też składu katalogu. Te elementy są uwzględniane w kompleksowych realizacjach, w których przygotowanie koncepcji kreatywnej stanowi jeden z etapów pracy nad projektem.

Czy przygotowujecie tylko koncepcje sesji zdjęciowych?

Koncepcje kreatywne sesji zdjęciowych oraz ich realizacja są tematami, którymi zajmujemy się najczęściej. Oprócz tego przygotowujemy koncepcje identyfikacji wizualnej oraz katalogów.

Co zawiera projekt koncepcji?

W przypadku koncepcji sesji zdjęciowej gotowy projekt zawiera moodboardy ze szkicami poszczególnych kadrów. W ramach koncepcji identyfikacji wizualnej przygotowujemy natomiast zestawienia przedstawiające kierunek estetyczny wraz z projektami wstępnymi logotypu i jego zastosowaniem. Koncepcja kreatywna katalogu zawiera referencje estetyczne oraz layouty wybranych stron w plikach otwartych, przeznaczonych do dalszej edycji.

Dla kogo przygotowujecie tego typu projekty?

Z naszej pomocy korzystają zarówno duże, globalne marki z rozbudowaną ofertą, jak też firmy stawiające pierwsze kroki w branży home & living, chcące stworzyć własny język wizualny opowiadający o ich produktach.

Jaki jest czas realizacji?

Przygotowanie koncepcji kreatywnej wymaga od nas dużego zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do projektu. Dokładny harmonogram prac określamy dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami otrzymanego briefu. Czas realizacji zależy od zakresu współpracy oraz od naszych możliwości czasowych.

Pomagamy realizować nawet te najodważniejsze pomysły.

*

Wypełnij formularz obok i opowiedz nam więcej o swoim pomyśle.