— ZASADY KORZYSTANIA —

Zasady korzystania z materiałów opublikowanych na naszej stronie

ZASADY KORZYSTANIA

DZIĘKUJEMY, ŻE ODWIEDZASZ NASZĄ STRONĘ

Witaj. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!

Zajmujemy się tworzeniem koncepcji kreatywnych, fotografią, architekturą i architekturą wnętrz, scenografią, grafiką oraz home stagingiem. Projektujemy wnętrza, domy, meble, rysujemy oraz piszemy. Cały czas pracujemy nad nowymi pomysłami.

Staramy się, aby to, co robimy było aktualne, prawdziwe i spójne pod względem estetycznym. Jesteśmy twórcami. Lubimy nowe wyzwania. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy robić to, co kochamy.

Treść, którą możemy znaleźć na stronach internetowych stale wzrasta i dlatego uważamy, że bardzo istotne jest, aby korzystać z zawartości internetu z poszanowaniem praw autorskich i własności intelektualnej.

Lubimy jasne i proste sytuacje.

Drogi Oglądający/Oglądająca, wiedz, że:

1. Ma dla nas znaczenie praca innych osób, nie istotne czy są artystami czy nie, dlatego chciałybyśmy żebyś uszanował naszą pracę.

2. Wierzymy w to, że ludzie są dobrzy, a każdy błąd może zostać naprawiony.

3. Wszystkie elementy wizualne oraz teksty, które znajdziesz na naszej stronie zostały wykonane/napisane przez nas lub powstały w wyniku współpracy z dobrymi i kreatywnymi osobami, które mamy szczęście poznawać codziennie.

4. Jesteśmy właścicielami praw autorskich, więc jeśli chciałbyś użyć (zwłaszcza w celach komercyjnych) części zawartości, którą znajdziesz na stronie – zapytaj nas. Dziel się tym, co znajdziesz na stronach internetowych w sposób właściwy. Zainspiruj zmianę.

Dziękujemy,
JAM KOLEKTYW

Warszawa, 22 maja 2018 r.