— KAMPANIA WIZERUNKOWA MARKI —
LITTLE FORM STUDIO
KONCEPCJA KREATYWNA / SCENOGRAFIA / STYLIZACJA / PRODUKCJA SESJI
MAŁA ZMIANA, DUŻY EFEKT

Dla firmy Little Form Studio, producenta dodatków i mebli drewnianych (nóżek, gałek, wieszaków, stolików) wymyśliłyśmy i zrealizowałyśmy wizerunkową sesję fotograficzną.

Naszym zadaniem było takie dobranie elementów wizualnych, aby dotrzeć do klienta firmy, którym są:

  • osoby, które chcą stosunkowo niewielkim kosztem sprawić, że za pomocą dodatków ich mieszkanie nabierze osobistego charakteru. To także Ci, którzy cenią dobrą jakość w korzystnej cenie oraz są otwarci na nowe rozwiązania;
  • architekci i dekoratorzy wnętrz

Właścicielom marki zależało na pokazaniu ponadczasowych, ale też współczesnych rozwiązań, które sprawdzą się w przypadku osób ceniących klasyczne wzornictwo, lubiących styl lat 60′ i 70′, ale też rodziców, którzy szukają dodatków do pokoju dziecka.

Celem sesji było stworzenie serii fotografii, które sprawdzą się w przypadku różnych materiałów marketingowych zarówno drukowanych, jak i przeznaczonych do reklamy online.

Po serii spotkań dotyczących potrzeb właścicieli marki, budżetu oraz preferowanego charakteru sesji przygotowałyśmy moodboardy, na których zaprezentowałyśmy kadry w postaci szkiców zdjęć połączonych z kompozycją wyselekcjonowanych mebli i dodatków dopasowanych do konkretnych produktów firmy.

Następnym etapem było przygotowanie (wypożyczenie mebli i dodatków, przygotowanie planu zdjęciowego, wypożyczenie sprzętu fotograficznego i oświetleniowego) i realizacja dwudniowej sesji zdjęciowej. Ostatnim etapem tego projektu była postprodukcja i przekazanie skończonych zdjęć.

KLIENT:

Little Form Studio

ZAKRES PRAC:

koncepcja kreatywna, fotografia, scenografia, stylizacja, produkcja sesji

REALIZACJA:

2016

AUTORKI:

Koncepcja kreatywna, moodboardy, szkice, produkcja: Jola Skóra, Anna Olga Chmielewska
Fotografia: Jola Skóra
Scenografia i stylizacja: Anna Olga Chmielewska
Postprodukcja: Iza Zembrzuska

Koncepcję sesji zdjęciowej zaprezentowałyśmy w formie

MOODBOARDÓW

PRZED I PO

SZKICE + ZDJĘCIA

Każdy z kadrów został dokładnie narysowany przed sesją
A tak prezentuje się wizerunkowa sesja zdjęciowa dla marki

LITTLE FORM STUDIO