— KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZA BUTIKOWEGO SALONU MANICURE-PEDICURE —
RELAKS W MIEJSKIEJ DŻUNGLI
ARCHITEKTURA WNĘTRZ / FOTOGRAFIA / STYLIZACJA
SALON MANICURE-PEDICURE NA ULICY ŻURAWIEJ W WARSZAWIE

Pewnego pochmurnego październikowego dnia zadzwoniła do nas Ola, współwłaścicielka Różycka&Juszczak Hair z pytaniem o projekt malutkiego, przytulnego salonu manicure pedicure. Nowe miejsce miało uzupełnić ofertę zaprojektowanego wcześniej przez nas salonu fryzjerskiego.

Różycka&Juszczak Hair to klient idealny, pozostawiający ogromną swobodę projektową dlatego nowy projekt był przyjemną perspektywą.

Niewielkie studio mieści się na parterze starej kamienicy na Żurawiej 45.

Postanowiliśmy, że będzie to wnętrze pełne pozytywnej energii, jasne i naturalne. Od razu pomyślałam o wypatrzonej podczas wakacji w Belgii tapecie Jungle Fever.

Biel, zieleń i motywy egzotycznych liści dają klientom salonu zastrzyk pozytywnej energii. Wspaniale sprawdziły się tu także niepozorne, choć bardzo wygodne, polskie krzesła ‘skoczki’. Zdobyte przez nas na aukcji internetowej i pieczołowicie odrestaurowane zostały ubrane w nową tkaninę w kolorze soczystej zieleni. Razem z Jolą uwielbiamy, gdy we wnętrzu znajdzie się miejsce na dobrze zaprojektowany przedmiot.

Niechętnie korzystam z gotowych mebli ze sklepów z wyposażeniem salonów urody dlatego zaprojektowałam stoły i pomocniki, a ich wykonaniem zajęła się współpracująca z nami pracownia rzemieślnicza. Całości wnętrza w klimacie urban jungle dopełniły bambusowe lampy firmy its about RoMi, mosiężne lustra marki Hübsch i rattanowy parawan, także upolowany na aukcji.

POWIERZCHNIA:

30 m.kw

ZAKRES PRAC:

projekt wnętrz, realizacja projektu, nadzór, fotografia wnętrz, stylizacja

INWESTOR:

Różycka & Juszczak Hair

DATA PROJEKTU:

2016

REALIZACJA:

2017

PROJEKT:

Koncepcja wnętrza, architektura wnętrz, nadzór: Anna Olga Chmielewska

FOTOGRAFIA WNĘTRZ:

Zdjęcia: Jola Skóra
Stylizacja: Anna Olga Chmielewska

PRZED

PO

Tak przestrzeń salonu prezentowała się w dniu

SESJI ZDJĘCIOWEJ

ZDJĘCIA: Jola Skóra / STYLIZACJA: Anna Olga Chmielewska