— KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZA BUTIKOWEGO SALONU FRYZJERSKIEGO —
SIŁA KOLORU
ARCHITEKTURA WNĘTRZ / NADZÓR AUTORSKI / FOTOGRAFIA / STYLIZACJA
SALON FRYZJERSKI NA ULICY ŻURAWIEJ W WARSZAWIE

Późny grudniowy wieczór, cztery pozytywnie zakręcone osoby z maluchem drzemiącym w samochodzie – tak rozpoczęła się historia tego wnętrza. Spotkaliśmy się, aby zrealizować marzenie o pierwszym, własnym salonie fryzjerskim. Entuzjazm naszych gości mimo późnej pory udzielił się wszystkim osobom w pracowni.

Projekt powstał w dwa tygodnie. 2ego stycznia ekipa wykonawców rozpoczęła budowę, a już na początku lutego salon ruszył pełną parą. Na pełnych obrotach działa do dziś. We wnętrzu czuje się pozytywną energię i radość. Osoby, które tu pracują robią to z pasją.

Miętowy duży stół, przy którym nakładana jest farba był marzeniem właścicieli. Zaprojektowałyśmy go specjalnie do tego wnętrza. W tle żółty labor, czyli miejsce do przechowywania i przygotowywania materiałów do koloryzacji.

Bardzo ważną rolę projekcie tego wnętrza odgrywa oświetlenie. Część lamp pełni funkcję dekoracyjną, pozostałe to światła techniczne mające zapewnić odpowiednią barwę przy koloryzacji włosów.

Zależało nam, aby wnętrze w starej kamienicy było nowoczesne. Naszym zadaniem było połączenie elementów wystroju w taki sposób, aby domowa atmosfera współgrała z elementami niezbędnymi w profesjonalnym salonie zapewniając komfort pracy stylistom i estetyczny relaks klientom salonu. Czy to się udało? Zobaczcie sami.

POWIERZCHNIA:

80 m.kw

ZAKRES PRAC:

projekt wnętrz, nadzór autorski nad realizacją projektu, stylizacja, fotografia wnętrz

INWESTOR:

Różycka & Juszczak Hair

DATA PROJEKTU:

2016

REALIZACJA:

2016

PROJEKT:

Koncepcja wnętrza, architektura wnętrz: Anna Olga Chmielewska
Architektura wnętrz, nadzór: Zuzanna Muraszkiewicz
Opracowanie rysunkowe: Sabina Pełka

FOTOGRAFIA WNĘTRZ:

Zdjęcia: Jola Skóra
Stylizacja: Anna Olga Chmielewska

PRZED

PO

Tak przestrzeń salonu fryzjerskiego prezentowała się w dniu

SESJI ZDJĘCIOWEJ

ZDJĘCIA: Jola Skóra / STYLIZACJA: Anna Olga Chmielewska