— RENTOWNA RENOWACJA —
Minimalistyczny apartament
ARCHITEKTURA WNĘTRZ / FOTOGRAFIA / STYLIZACJA / HOME STAGING

RENTOWNA RENOWACJA

Właściciele tego apartamentu zgłosili się do nas, aby ich ponad stumetrowa nieruchomość zlokalizowana w atrakcyjnej części Warszawy odzyskała luksusowy charakter i znalazła nowych najemców. Od naszej pierwszej wizyty w apartamencie do czasu wynajmu minęły trzy miesiące.

Apartament był wynajmowany przez ponad 10 lat. W ostatnim roku mimo obniżenia kwoty miesięcznego wynajmu z 9500 zł do 6500 zł przez sześć miesięcy mieszkanie nie znalazło najemcy.

Nieruchomość została zaprojektowana i wykończona w luksusowym standardzie w latach dziewięćdziesiątych. Mimo użycia dobrej jakości materiałów i starannego wykończenia po kilkunastu latach eksplotacji wnętrze wymagało renowacji.

Aby nadać przestrzeni nowoczesny i luksusowy charakter zaproponowaliśmy zmiany wykraczające poza zakres powierzchownego odświeżenia wnętrza i drobnych prac dekoratorskich. Prace realizowaliśmy zgodnie z zaakceptowanym przez właścicieli budżetem oraz harmonogramem budowy.

Przeprowadziliśmy generalny remont głównej łazienki, kuchni i głównej sypialni. Zmieniliśmy kolorystykę mebli i dodatków w całym apartamencie, wymieniliśmy część mebli w jadalni, tkaniny w oknach oraz tapicerkę sof. Wymieniliśmy część lamp technicznych i dodaliśmy oświetlenie dekoracyjne renomowanych marek.

W całym apartamencie zostały pomalowane ściany, odświeżyliśmy drewniane posadzki. Bez zmian pozostawiliśmy drzwi wewnętrzne, garderobę, szafy wnękowe, pralnię oraz toaletę.

POWIERZCHNIA:

120 m.kw.

ZAKRES PRAC:

Home staging: przygotowanie propozycji zakresu prac, koncepcja zmiany aranżacji i dekoracji wnętrza, projekt architektury wnętrz kuchni oraz łazienki, kompleksowy nadzór nad realizacją projektu, sesja zdjęciowa, stylizacja

INWESTOR:

Inwestor prywatny

DATA PROJEKTU:

2018

REALIZACJA:

2018 – 2019

PROJEKT:

Projekt architektury wnętrz: Anna Olga Chmielewska
Koncepcja projektu wnętrz: Anna Olga Chmielewska, Jola Skóra
Projekt architektury wnętrz, opracowanie rysunkowe, wizualizacje: Mateusz Jendrczak
Moodboardy: Jola Skóra
Kompleksowy nadzór nad projektem: Anna Olga Chmielewska, Mateusz Jendrczak

SESJA ZDJĘCIOWA:

Fotografia: Jola Skóra
Stylizacja: Anna Olga Chmielewska
Asystentka stylistki: Małgorzata Moritz

PUBLIKACJA:

Czas na Wnętrze 8/2019

PRZED

PO

Rentowna Renowacja autorstwa JAM KOLEKTYW jest zakończona

ARANŻACYJNĄ SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

ZDJĘCIA: Jola Skóra
STYLIZACJA: Anna Olga Chmielewska
ASYSTENTKA STYLISTKI: Małgorzata Moritz