— KONCEPCJA ESTETYCZNA I KREATYWNA WNĘTRZA —
FRENCH MODERN
KONCEPCJA ESTETYCZNA / MOODBOARDY

FRENCH MODERN, CZYLI DYSKRETNY LUKSUS

Kochamy wnętrza w starych kamienicach, w których tradycyjne, klasyczne formy łączą się z nowoczesnym minimalizmem. Przygotowując koncepcję estetyczną dla marki Omnires wiedziałyśmy, że taką właśnie przestrzeń pragniemy stworzyć dla ich produktów.

Tak oto powstał prywatny pokój kąpielowy inspirowany paryską elegancją. Przytulny i luksusowy. W tym wnętrzu tradycyjna, drewniana posadzka ułożona w wersalski wzór, rzeźbiarskie sztukaterie i naturalny kamień tworzą harmonijną całość z nowoczesnymi formami lamp i mebli, współczesną sztuką i minimalistycznymi formami ceramicznymi. Spokojna paleta barw, naturalne, wysokiej jakości materiały i wyrafinowane detale kolekcji marki Omnires łączą się w stylu, który lubimy określać jako dyskretny luksus.

W tym wnętrzu, w którym klasyka przenika się z nowoczesnością znalazła się wolnostojąca wanna Classica M+, klasyczna, chromowana armatura z kolekcji Armance i akcesoria łazienkowe z serii Art Line.

ZAKRES PRAC:

koncepcja estetyczna wnętrza, moodboardy

KLIENT:

Omnires

DATA PROJEKTU:

2021

PROJEKT:

Koncepcja estetyczna, moodboard: Jola Skóra
Wizualizacje: Tomek Michalski

Zobacz apartament w stylu french modern dla marki Omnires na

WIZUALIZACJACH

Produkty marki Omnires z kolekcji: Classica M+, Armance i Art Line, które znalazły się w tym wnętrzu zobaczysz na przygotowanym przez nas

MOODBOARDZIE