— STYLIZACJA DO KAMPANII INFLUENCERSKIEJ —
OMNIRES SWITCH
STYLIZACJA

Stylizacja do kampanii influencerskiej kolekcji SWITH dla marki OMNIRES.

Przedstawiamy zdjęcia z kampanii influencerskiej OBJECTS THAT ENHANCE MY LIFE poświęconej kolekcji OMNIRES SWITCH – serii innowacyjnych, energooszczędnych baterii kuchennych wyróżniających się funkcją dostarczania dwóch niezależnych strumieni wody – zwykłej oraz filtrowanej.

W ramach współpracy z marką Omnires wykonałyśmy stylizacje we wnętrzach mieszkań uczestników zaproszonych do projektu: Katarzyny i Mateusza Baumiller, Marka Bimera, Marty Dyks, Lary Gessler, Natalii Kopiszki, Oriny Krajewskiej i Kingi Litwińczuk.

Wybranymi przez nas przedmiotami codziennego użytku podkreśliłyśmy funkcjonalność i nowoczesny design kolekcji opierający się na wyważonych proporcjach między dekoracyjnymi, ryflowanymi detalami wskazującymi punkt otwarcia wody zwykłej i filtrowanej a minimalistyczną linią baterii bazującą na łagodnych zaokrągleniach.

Za pomocą starannie dobranych kolorów, detali i materiałów przedmiotów użytych w stylizacjach podkreśliłyśmy rozbudowaną kolorystykę i rodzaj wykończenia baterii oraz szerokie możliwości aranżacyjne produktu.

Naszym celem było również stworzyć stylizacje, które w pełni oddają osobowość bohaterów kampanii oraz dopasować je do przestrzeni zachowując minimalizm w doborze dodatków.

Zdjęcia zostały przygotowane z myślą o publikacjach w prasie drukowanej, na portalach branżowych i lifestylowych, oraz stronie internetowej i w mediach społecznościowych marki Omnires.

ZAKRES PRAC:

stylizacja

KLIENT:

Omnires

DATA PROJEKTU:

2023/2024

PROJEKT:

STYLIZACJA: Anna Olga Chmielewska, Jola Skóra
FOTOGRAFIA: Zasoby Studio

Zobacz zdjęcia z kampanii influencerskiej OBJECTS THAT ENHANCE MY LIFE

OMNIRES SWITCH