— PRODUKTOWA SESJA WIZERUNKOWA —
TU LAS
KONCEPCJA KREATYWNA / FOTOGRAFIA / SCENOGRAFIA / STYLIZACJA / PRODUKCJA SESJI
Produktowa sesja wizerunkowa dla marki TU LAS

W tej polskiej manufakturze niechciane drewno z tartaków dostaje drugie życie służąc jako materiał dla wyjątkowych akcesoriów kuchennych. Piękne, szlachetne materiały i dopracowane detale produktów skradły nasze serce od razu.

Tematem aranżacyjnej sesji wizerunkowej jest kolekcja WINGS, czyli duet drewnianych desek do krojenia i serwowania potraw.

Naszym zadaniem było pokazanie różnych możliwości używania produktów oraz pełnej gamy odcieni drewna, z którego zostały wykonane.

Kluczowym elementem sesji było pokazanie różnych sytuacji i możliwości korzystania z tych domowych akcesoriów. Zaproponowałyśmy trzy konteksty, w których następnie zaprezentowałyśmy deski WINGS – jadalnię, kuchnię oraz sypialnię. Za każdym razem zadbałyśmy o dobór wyjątkowych dodatków podkreślających i wydobywających cechy produktów.

Dopilnowałyśmy, aby tworzone kadry sprawdziły się w różnych materiałach marketingowych marki stąd różnorodność kadrów – od formatu (pion, poziom) przez rodzaj (szerokie i średnie plany, detale).

Tło sesji stanowi Studio JAM KOLEKTYW, którego potencjał do estetycznych metamorfoz cały czas z przyjemnością odkrywamy.

KLIENT:

TU LAS

ZAKRES PRAC:

fotografia, stylizacja, scenografia, produkcja sesji, postprodukcja

REALIZACJA:

2021

AUTORZY:

Koncepcja kreatywna sesji, zdjęcia: Jola Skóra
Scenografia, stylizacja: Anna Olga Chmielewska
Lokalizacja: Studio JAM KOLEKTYW
Projekt desek WINGS: Aleksandra Żeromska 

Produktowa sesja wizerunkowa drewnianych akcesoriów kuchennych z polskiej manufaktury

TU LAS